Kadir Albayrak'tan Muhtarlara Veda

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Veda Ziyaretleri Kapsamında Muratlı'daki Muhtarlarla Buluştu, 10 Yıllık Ortak Çalışma ve Dayanışmayı Övdü.

Kadir Albayrak'tan Muhtarlara Veda

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın, görev süresinin sonuna yaklaşırken gerçekleştirdiği veda ziyaretlerinin en dikkat çekici duraklarından biri Muratlı oldu. Muratlı'da muhtarlarla gerçekleştirilen buluşma, Albayrak'ın on yıllık görev süresi boyunca yerel yönetimler ve halk arasındaki köprü vazifesi gören muhtarlarla kurduğu güçlü iş birliğinin bir göstergesiydi.

Bu özel buluşmada Başkan Albayrak, "Demokrasimizin temel taşlarından olan siz değerli muhtarlarımızla birlikte, Muratlı'da bir araya gelmek, geride bıraktığımız on yıllık süreçte birlikte gerçekleştirdiğimiz çalışmaları ve elde ettiğimiz başarıları değerlendirmek benim için büyük bir onur" dedi. Albayrak, muhtarlarla dayanışma içinde geçen on yıllık sürenin gururunu yaşadığını ve bu süreçte elde edilen başarıların, birlikte çalışmanın önemini bir kez daha gösterdiğini vurguladı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı, muhtarlarla yapılan toplantıda, geleceğe dair sağlıklı ve mutlu yarınlar temennisinde bulunarak, yerel demokrasinin gelişimine katkıda bulunan herkese içten teşekkürlerini iletti.