KAPAKLI İLE SARAY'I BİRBİRİNE BAĞLAYAN YOL HİZMETE AÇILDI!

KAPAKLI İLE SARAY'I BİRBİRİNE BAĞLAYAN YOL HİZMETE AÇILDI!

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, şehrin ulaşım altyapısını güçlendirmeye yönelik önemli bir adım daha attıklarını duyurdu. Kapaklı ilçesinin Pınarça Mahallesi ile Saray ilçesinin Safaalan Mahallesi'ni birbirine bağlayan 10.5 kilometrelik yeni yol, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından tamamlandı.

Başkan Albayrak, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Yol ağlarımız Tekirdağ’ı sarıyor, Büyükşehir Belediyesi güvencesiyle kaliteli ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlıyoruz. 13.000 metreküp beton kullanılarak yapılan 10.5 kilometre uzunluğa ve 7.2 metre genişliğe sahip yolumuz, güvenli ulaşım sağlanması amacıyla kıymetli vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerimizce şehrimize kazandırılan yol ağımızın tüm halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

Yeni yolun, bölge sakinlerine daha güvenli ve konforlu bir ulaşım deneyimi sunmak amacıyla yapıldığı belirtildi. Büyükşehir Belediyesi'nin altyapı çalışmaları, şehirdeki ulaşımın etkinliğini artırmaya devam ediyor.