Keşanspor Taraftarı Takımını Yalnız Bırakmıyor.

Keşanspor, Bölgesel Amatör Lig (BAL) 2. Grubun ikinci yarısının ikinci maçında, kendi sahasında Çorluspor 1947 ile karşı karşıya geldi. 7 haftalık yenilmezlik serisini 3-0'lık mağlubiyetle sonlandıran Keşanspor, maçı yaklaşık 2 bin taraftarın desteğiyle oynadı. Keşan Atatürk Stadı'ndaki karşılaşma, taraftarların yoğun ilgisi altında gerçekleşti.

Keşanspor Taraftarı Takımını Yalnız Bırakmıyor.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 2. Grup'ta mücadele eden Keşanspor, kendi evinde Çorluspor 1947 ile karşılaştığı maçta, 7 haftalık yenilmezlik unvanını 3-0'lık skorla kaybetti. 14.00'te Keşan Atatürk Stadı'nda başlayan ve futbolseverlerin yoğun ilgisi altında oynanan karşılaşmayı, Keşanlı 1500’e yakın taraftar ve 200’e yakın Çorluspor 1947 taraftarı olmak üzere toplamda yaklaşık 2 bin kişi izledi.

Keşanspor taraftarları, takımlarını desteklemek için stadyumu doldururken, Çorluspor 1947 taraftarları da takımlarının deplasman yolculuğunda yalnız bırakmadı. Maç boyunca her iki taraftan da gelen tezahüratlar, futbolun heyecanını ve tutkusunu bir kez daha ortaya koydu.

Ancak sahadaki mücadele, Keşanspor için beklenen sonuçla bitmedi. Çorluspor 1947, rakibine üstünlük kurarak, Keşanspor'un yenilmezlik serisine son verdi. Maç sonrası Keşanspor taraftarları, takımlarının performansını alkışlarla takdir ederken, gelecek maçlarda takımlarına olan inançlarının tam olduğunu ifade etti.