Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Gelecek İçin Hedeflerini Açıkladı

Kırklareli Belediye Başkanı ve CHP'nin 31 Mart yerel seçimlerindeki adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu, seçim çalışmalarını sürdürerek halkla buluştu. Hedefleri ve projeleri hakkında bilgi veren Kesimoğlu, şehrin geleceği için çalışmalarına devam edeceklerini vurguladı.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Gelecek İçin Hedeflerini Açıkladı

Kırklareli Belediye Başkanı ve CHP'nin 31 Mart yerel seçimlerindeki adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bugün, Meclis Üyesi Adayları ve CHP örgütüyle birlikte açık hava pazarında halkla buluşan Kesimoğlu, Kırklareli'nin geleceğine yönelik hedeflerini paylaştı.

Kesimoğlu, halkın gösterdiği ilgi ve destekten gurur duyduklarını belirterek, "Evelallah sözleriyle gurur duyduk. Bu güzel tablonun sandığa yansıması, Kırklareli'nin gelecek 5 yılda da huzur içinde kalabilmesi için son ana kadar çalışmalarımız devam edecek." ifadelerini kullandı.

Kırklareli'nin kaynaklarının hiçbir vakıfa, derneğe, imtiyazlı kuruluşa veya belli iş insanlarına peşkeş çekilmeyeceğini vurgulayan Kesimoğlu, "Gelecek 5 yılda altyapı yatırımlarımızı 5 katına çıkaracağız!" dedi.

Seçim sürecinde, Kırklareli halkının beklentilerine ve ihtiyaçlarına yönelik projelerini açıklayan Kesimoğlu, şehrin daha yaşanabilir bir hale gelmesi için çalışacaklarını belirtti. Kampanya boyunca halkla sık sık bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunacaklarını ifade eden Kesimoğlu, Kırklareli'nin daha güzel bir geleceği için halkın desteğini beklediklerini sözlerine ekledi.