Kırklareli Su Sporları Kulübü Yunanistan'dan Madalyalarla Döndü

Kırklareli Su Sporları Kulübü, Yunanistan'da düzenlenen Orfeas 24 Uluslararası Yüzme Yarışları'nda büyük bir başarıya imza attı. Takım, yarışmadan 1 Altın, 2 Gümüş ve 2 Bronz madalya ile dönerek ülkemizi gururlandırdı. Bu başarılarından dolayı Kırklareli Valisi Birol Ekici tarafından kabul edilen sporcular ve Yüzme ve Yetiştirme Antrenörü Sedef Zeynep Önder, tebrik edildi.

Kırklareli Su Sporları Kulübü Yunanistan'dan Madalyalarla Döndü

Kırklareli Su Sporları Kulübü, uluslararası arenada önemli bir başarıya daha imza attı. Yunanistan'da düzenlenen prestijli "Orfeas 24 Uluslararası Yüzme Yarışları'nda" mücadele eden kulüp, 1 Altın, 2 Gümüş ve 2 Bronz olmak üzere toplamda 5 madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı. Yüzme ve Yetiştirme Antrenörü Sedef Zeynep Önder yönetimindeki sporcuların elde ettiği bu başarı, Kırklareli'ni gururlandırdı.

Kırklareli Valisi Birol Ekici, başarılarından ötürü sporcuları ve antrenör Sedef Zeynep Önder'i makamında ağırlayarak tebrik etti. Vali Ekici, sporcuların uluslararası düzeyde elde ettiği bu başarının, ilin spor alanındaki potansiyelini ve yeteneklerini gösterdiğini vurguladı. Ziyaretin sonunda dereceye giren sporcularla anlamlı bir hatıra fotoğrafı çekildi.