KIRKLARELİ VE EREĞLİ TİCARET ODALARI, BULGARİSTAN BURGAZ İLE İŞBİRLİĞİNİ ARTIRIYOR

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş ve Başkan Yardımcısı Serdar Bakkaloğlu ile birlikte Bulgaristan Burgaz Ticaret ve Sanayi Odası'nın "116. Kuruluş Yıldönümü ve Şehrin Değerli İşletmeleri Ödül Töreni"ne katıldı. Program kapsamında ikili iş görüşmeleri ve Burgaz Ticaret ve Sanayi Odası'na üye firmalarla toplantılar düzenlendi.

KIRKLARELİ VE EREĞLİ TİCARET ODALARI, BULGARİSTAN BURGAZ İLE İŞBİRLİĞİNİ ARTIRIYOR

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş ve Başkan Yardımcısı Serdar Bakkaloğlu, Bulgaristan Burgaz Ticaret ve Sanayi Odası'nın "116. Kuruluş Yıldönümü ve Şehrin Değerli İşletmeleri Ödül Töreni"ne katıldı.

Georges Dereliev'in ev sahipliğinde gerçekleşen programda ikili iş görüşmeler ve Burgaz Ticaret ve Sanayi Odası üyesi firmalarla karşılıklı toplantılar düzenlendi. Özsan, Burgaz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı'nı ve üyelerini Kırklareli'ye davet ederek karşılıklı ticaretin geliştirilmesi için işbirliği teklifinde bulundu. Ayrıca, Burgaz Belediyesi, Burgaz Üniversitesi ve Burgaz Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret ederek karşılıklı ticaretin artırılması amacıyla görüşmeler gerçekleştirildi.