Kırklareli'nin Geleceği Ne Olacak? Mehmet Siyam Kesimoğlu'ndan Net İfade

Kırklareli Belediye Başkanı ve CHP Kırklareli Belediye Başkan Adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli halkının kararını verdiğini belirterek, şehri özel vakıf ve dernekleri destekleyenlere, emekli ve asgari ücretlilerle dalga geçenlerle bırakmayacaklarını vurguladı. Kesimoğlu, CHP'nin çağdaş, laik, sosyal hukuk devleti ilkeleri doğrultusunda şehrin geleceğini şekillendireceklerini ifade etti.

Kırklareli'nin Geleceği Ne Olacak? Mehmet Siyam Kesimoğlu'ndan Net İfade

Kırklareli Belediye Başkanı ve CHP Kırklareli Belediye Başkan Adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli halkının kararını verdiğini belirterek, şehri özel vakıf ve dernekleri destekleyenlere, emekli ve asgari ücretliyle dalga geçenlere bırakmayacaklarını ifade etti. Kesimoğlu, Kırklareli'nin Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ile çağdaş, laik, sosyal hukuk devletinin savunucusu olarak yoluna devam edeceğini vurguladı.

Kırklareli Belediye Başkanı ve CHP Kırklareli Belediye Başkan Adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu, şehrin geleceğine dair önemli açıklamalarda bulundu. Kesimoğlu, Kırklareli halkının kararını net bir şekilde verdiğini belirterek, özel vakıf ve dernekleri destekleyenlere, emekli ve asgari ücretliyle dalga geçenlere bu şehri bırakmayacaklarını ifade etti.

"Sonuna Kadar Cumhuriyet Halk Partisi, Sonuna Kadar Değerlerimiz!"

Kesimoğlu, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi: "Kırklareli halkı kararını vermiş, bu şehri hiçbir özel vakıf ve derneği destekleyenlere, emekli ve asgari ücretliyle dalga geçenlere bırakmayacak; sonuna kadar Cumhuriyet Halk Partisi, sonuna kadar çağdaş, laik, sosyal hukuk devletinin yılmaz savunucuları ve bu ülkenin kurucu değerleri! Kırklareli'nin geleceğini birlikte inşa edeceğiz."