Kırklareli'nin Yeni Belediye Başkanı Derya Bulut Coşkulu Kutlamada Hizmet Sözü Verdi

Özet & Açıklama: Kırklareli'nde 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin ardından, Cumhur İttifakı adayı Derya Bulut, Özgürlük ve Demokrasi Meydanı'nda gerçekleştirdiği kutlamada Kırklareli halkına hitap etti. Bulut, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün değerlerine bağlı kalarak şehri en iyi hizmetlerle buluşturma sözü verdi. Kutlama, Hüsnü Şenlendirici'nin konseriyle coşkuya dönüştü.

Kırklareli'nde 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin ardından resmi olmayan sonuçlara göre zaferini ilan eden Cumhur İttifakı'nın Belediye Başkan adayı Derya Bulut, Özgürlük ve Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen kutlamada halka seslendi. Bulut, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün değerlerine bağlı bir yönetim anlayışıyla, Kırklareli'ni hak ettiği hizmetlerle buluşturma sözü verdi.

Kutlamada ayrıca AK Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, İl Başkanı Yunus Ercan Dağtaş ve MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan da Kırklareli halkına hitap etti. Bulut'un konuşmasının ardından, klarnet sanatçısı Hüsnü Şenlendirici sahne alarak kutlamaya müzikle renk kattı. Şenlendirici'nin performansı, Kırklareli'nde büyük bir coşkuyla karşılandı.

Bulut'un konuşması, gelecek dönemde Kırklareli için çalışma ve hizmet azminin bir göstergesi olarak değerlendirildi. Kırklareli'nin yeni dönemde, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün cumhuriyet değerlerine sahip çıkan bir yönetim anlayışıyla yönetileceği mesajı verildi.