LÜLEBURGAZ BELEDİYESİ, 5 ARALIK DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ'NDE "BEN ANADOLU" TİYATRO OYUNU İLE SANATSEVERLERİ BULUŞTURDU

LÜLEBURGAZ BELEDİYESİ, 5 ARALIK DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ'NDE "BEN ANADOLU" TİYATRO OYUNU İLE SANATSEVERLERİ BULUŞTURDU

Lüleburgaz Belediyesi, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü'nü özel bir etkinlikle kutladı. Lüleburgaz Yılmaz Büyükerşen Sanat Merkezi'nde (LYSA) gerçekleştirilen etkinlikte "Ben Anadolu" adlı muhteşem tiyatro oyunu tiyatroseverlerle buluştu. Oyunda emeği geçen sanatçılara ve salondaki sanatseverlere teşekkür edildi.

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikte sahnelenen "Ben Anadolu" isimli tiyatro oyunu, izleyicilere duygu dolu anlar yaşattı. Kadın haklarına vurgu yapan ve Anadolu'nun zengin kültürünü işleyen oyun, sanatseverlerden büyük ilgi gördü.

Etkinlikle ilgili bir açıklama yapan Lüleburgaz Belediye Başkanlığı, sanatın ve kültürün toplumda önemli bir yer tuttuğuna vurgu yaparak, "5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü'nü bu özel tiyatro oyunu ile kutladık. Anadolu'nun kültürel zenginliklerini işleyen oyunumuz, salonu dolduran sanatseverlerimiz tarafından büyük beğeni aldı. Emeği geçen tüm sanatçılarımıza ve etkinliğimize katılan değerli izleyicilerimize teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.