Malkara'da Mahalle Mahalle Gezdi: Nergiz Karaağaç Öztürk, Vatandaşlarla Buluştu

CHP Malkara Belediye Başkan Adayı Nergiz Karaağaç Öztürk, Sarıyer, Yörücek ve Gönence mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek genç sporcular ve kadınlarla buluştu. Öztürk, gençlerin isteklerini dinledi, sporun önemini vurguladı ve kadınlara destek sözü verdi.

Malkara'da Mahalle Mahalle Gezdi: Nergiz Karaağaç Öztürk, Vatandaşlarla Buluştu

CHP Malkara Belediye Başkan Adayı Nergiz Karaağaç Öztürk, seçim çalışmaları kapsamında Sarıyer, Yörücek, Gönence mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Öztürk, genç sporcular ve kadınlarla gerçekleştirdiği buluşmalarda projelerini paylaşarak destek istedi.

Genç sporcularla bir araya gelen Öztürk, sporun önemini vurgulayarak gençlerin ve çocukların isteklerini dinlediğini belirtti. Sporun geliştirilmesi için neler yapılabileceği konusunda gençlerle görüş alışverişinde bulunduklarını ifade eden Öztürk, "Her zaman yanınızdayız, iyi ki varsınız" dedi.

Ayrıca Sarıyer, Yörücek, Gönence mahallelerinde kadınlarla da bir araya gelen Öztürk, projelerini ve kadınların ihtiyaçlarını konuştu. Üretim, düzen ve ilerleme için kadınlarla el ele yürüme sözü veren Öztürk, kadınlara verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla yapılan karşılıklı fikir alışverişlerinin önemine değinen Öztürk, "Her zaman mahallelerimizin, emekçilerimizin, üreticilerimizin yanındayız" dedi. Gönenceli hemşerilere yoğun ilgileri ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini ileten Öztürk, halkın ihtiyaçları doğrultusunda ilçenin geleceğini şekillendirmek için çalışacaklarını belirtti.