Müge Yıldız Topak, Ergene'nin Birlik ve Beraberlik Potansiyelini Öne Çıkardı

Ergene Belediye Başkan Adayı Müge Yıldız Topak, Ergene'nin zengin kültürel yapısını ve dayanışma ruhunu vurgulayarak seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Alaçamlılar Kültür ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret eden Topak, dernek yönetimine misafirperverlikleri için teşekkür etti ve Ergene'nin birlik ve dayanışma potansiyeline vurgu yaptı.

Müge Yıldız Topak, Ergene'nin Birlik ve Beraberlik Potansiyelini Öne Çıkardı

Cumhur İttifakı'nın Ergene Belediye Başkan Adayı Müge Yıldız Topak, Ergene'nin zengin kültürel dokusunu ve dayanışma ruhunu vurgulayarak, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Topak ve beraberindeki heyet, Ergene'nin önemli kültürel temsilcilerinden olan Alaçamlılar Kültür ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti.

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Müge Yıldız Topak, Ergene'nin adeta bir Anadolu buketi gibi olduğunu belirterek, dernek başkanı Davut Tazun ve yönetimine gösterdikleri misafirperverlik ve samimiyet için teşekkürlerini iletti. Topak, "Burada gördüğümüz birlik ve dayanışma ruhu, Ergene'nin gücünü ve potansiyelini ortaya koyuyor. Bu birlik ve beraberlikle daha nice güzel etkinliklere imza atacağımıza inanıyorum." dedi.