Muratlı Yıldız 2012 Spor Kulübü, Çorlu Yıldırım'ı 2-0 Yendi

Muratlı Yıldız 2012 Spor Kulübü, Tekirdağ Yıldız Kızlar Voleybol Ligi A Grubu'nda Çorlu temsilcisi Yıldırım Spor Kulübü'nü net skorlarla mağlup etti. İlk seti 25-8, ikinci seti ise 25-22 kazanan Muratlı ekibi, maçı 2-0 kazanarak seride güçlü bir duruş sergiledi.

Muratlı Yıldız 2012 Spor Kulübü, Çorlu Yıldırım'ı 2-0 Yendi

 Tekirdağ Yıldız Kızlar Voleybol Ligi A Grubu’nda mücadele eden Muratlı Yıldız 2012 Spor Kulübü, rakibi Çorlu temsilcisi Yıldırım Spor Kulübü’nü iki sette de yendi.

Muratlı Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda oynanan müsabakada oyunun kontrolünü elinde tutan Muratlı Yıldız 2012 SK, rakibi Çorlu Yıldırım SK’yı ilk sette 25-8, ikinci sette ise 25-22’lik skorlarla yendi. Muratlı Yıldız 2012 SK, rakibi Çorlu Yıldırım SK karşısında 2-0’lık skor ile galip olmayı başardı.

Karşılaşma sonunda konuşan Muratlı Yıldız 2012 Spor Antrenörü Ebru Şerbetçi, "Güzel başladık, zaten yenmeyi planlıyorduk, başardık ve hedefimize ulaştık. Sporcularımız çok iyi hazırlanmışlardı, açıkçası bu başarıyı bekliyorduk. Yarın genç maçımız var, Kapaklı’dayız.

Hedefimiz büyük, kupayı almak istiyoruz. İnşallah Muratlı’ya bu kupayı getireceğiz. Desteklerinizin devamını bekliyoruz. Sağ olsunlar Muratlı halkı ve Kahverengi Kafe bize yeterince destek oluyorlar. Biz de bu başarıyı sürdüreceğiz" dedi.