Mustafa Helvacıoğlu, MHP Keşan İlçe Teşkilatı'nı Ziyaret Etti: Birlik ve Hizmet Ön Planda

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi'nin 55. kuruluş yıldönümü dolayısıyla MHP Keşan İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. Ziyarette Cumhur İttifakı'nın önemi ve birlik içinde yapılan hizmetler vurgulandı.

Mustafa Helvacıoğlu, MHP Keşan İlçe Teşkilatı'nı Ziyaret Etti: Birlik ve Hizmet Ön Planda

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 9 Şubat 2024 Cuma günü, Milliyetçi Hareket Partisi'nin 55. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla MHP Keşan İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. Ziyarete, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın, AK Parti Keşan İlçe Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı, Belediye Meclis Üyeleri Şafak Uslu ve Tarık Uysal da katıldı.

MHP İlçe Başkanı Adnan İnan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Helvacıoğlu, Cumhur İttifakı'nın sağladığı birliktelikten memnuniyet duyduklarını belirtti. İnan, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, önceliklerinin Keşan olduğunu ve birlik içinde hizmet etmeye devam edeceklerini ifade etti.

Kılınç ise MHP'nin 55. kuruluş yıldönümünü kutlayarak, Cumhur İttifakı çerçevesinde Keşan'da yapılan hizmetlerden memnuniyet duyduklarını belirtti. Helvacıoğlu ise yaptığı konuşmada, Cumhur İttifakı'nın önemine vurgu yaparak, Keşan'da gerçekleştirilen çalışmaların önemine değindi ve birlik içinde daha güzel işlere imza atacaklarına inandığını dile getirdi.

Helvacıoğlu, Keşan'daki birlikteliğin Türkiye'ye örnek olduğunu belirterek, Cumhur İttifakı'nın huzur içinde geçen 5 yılını değerlendirdi ve önümüzdeki süreçte de birlikte çalışacaklarını vurguladı. Ziyaret, karşılıklı iyi dileklerle son buldu.