Onur Bozkurter ve CHP Ekibi Marmaraereğlisi İçin Hazır: İşte Meclis Üyesi Adayları!

CHP Marmaraereğlisi Belediye Başkan Adayı Onur Bozkurter, güçlü kadrosuyla birlikte Marmaraereğlisi'ni halkın iktidarına taşımayı hedeflediğini belirtti. Seçim öncesi hazırladıkları kapsamlı programla, Marmaraereğlisi'nin sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda daha güçlü bir geleceğe ulaşmasını amaçlıyorlar.

Onur Bozkurter ve CHP Ekibi Marmaraereğlisi İçin Hazır: İşte Meclis Üyesi Adayları!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaraereğlisi Belediye Başkan Adayı Onur Bozkurter, seçim öncesi halka sunduğu güçlü kadrosuyla birlikte Marmaraereğlisi'ni halkın iktidarına taşımayı hedefliyor. Bozkurter, gerçekleştirdiği açıklamada, Marmaraereğlisi için önemli projeler ve çözümlerle donatılmış bir ekip ile seçimlere hazırlandıklarını belirtti.

Adaylık sürecinde Marmaraereğlisi'nin ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı bir program hazırladıklarını ifade eden Bozkurter, "Marmaraereğlisi'nin geleceği için güçlü ve deneyimli bir kadro ile buradayız. Halkımızın ihtiyaçlarını anlıyor, onların taleplerini dinliyor ve çözüm odaklı projelerle geleceği birlikte inşa etmek istiyoruz. Allah yolumuzu açık etsin, ayağımıza taş değmesin. Bu süreçte gençler, kadınlar ve tüm Marmaraereğlisi kazanacak." dedi.

Belediye Meclis Üyesi Adayları:

Uğur KAYA

Hakkıcan ALÇAN

Murat TIRMIKÇI

Cumhur KÜREŞOĞLU

Abbas ATEŞ

Ceng ÖZDOĞAN

Caner ERTAÇ

Gizem BUDAK

Görkem BASKIN

Tülin TEZCANER

Hulisi TOP

Yılmaz ÖZTÜRK

Nurdan ŞAHİN

Kontenjan Meclis Üyesi Adayları:

Habip DURMAN

Halide AVLU

Onur Bozkurter, Marmaraereğlisi'nin sosyal, kültürel, ve ekonomik anlamda daha güçlü bir geleceğe ulaşması için var güçleriyle çalışacaklarını belirterek, Marmaraereğlisi'nin potansiyelini en üst düzeye çıkaracak projelerle halkın karşısına çıkacaklarını vurguladı.