Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar, Tekirdağ'ın Sevilen Esnaflarını Belediyede Ağırladı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar, bugün Tekirdağ 57. Alay Yürüyüş Komitesi üyelerini, ilçenin sevilen esnaflarını ve dernek başkanlarını belediyede ağırladı. Başkan Nallar, misafirlerine gösterdikleri ilgi ve nazik ziyaretleri için teşekkür ederken, ilçenin gelişimine katkılarından dolayı da takdirlerini sundu.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar, Tekirdağ'ın Sevilen Esnaflarını Belediyede Ağırladı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar, bugün Tekirdağ 57. Alay Yürüyüş Komitesi üyelerini, ilçenin sevilen esnaflarını ve dernek başkanlarını belediyede misafir etti.

Komite Başkanı Hikmet Selim Yılmaz ve ekibine yapılan nazik ziyaret ve hediye takdimleri için teşekkürlerini ileten Başkan Nallar, ilçenin sevilen esnaflarından Efkan Kılıç ve Engin Teber'i de ağırladı. Efkan ve Engin kardeşlerine gösterdikleri ilgi ve iyi dilekler için teşekkürlerini ileten Nallar, Tekirdağ Motosiklet Derneği Başkanı Şafak Mısır ve yönetim kurulu üyelerini de belediyede ağırladı.

Ayrıca, nezaket ziyareti gerçekleştiren ilçenin sevilen esnaflarından Eyüp Ataman'a, nazik ziyareti ve faydalı tavsiyeleri için içten teşekkürlerini ileten Başkan Nallar, Star Medica Hastanesi Müdürü Şeref Sevim ve Muhasebe ve Finans Müdürü Murat Haznedar'ı da ağırladı.

Başkan Nallar, misafirlerine gösterdikleri ilgi ve nazik ziyaretleri için teşekkür ederken, ilçenin gelişimine katkılarından dolayı da takdirlerini sundu.