Tekirdağ'da Herkes İçin Ücretsiz Baharın Müjdecisi Konser

Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde düzenleyeceği "Bahara Merhaba Konseri" ile müzikseverlere unutulmaz bir akşam vaat ediyor. Tekirdağ Musiki Derneği'nin performans sergileyeceği ve Nevzat Avcı Korosu'nun sahne alacağı konser, Şef Ahmet Okan yönetiminde gerçekleşecek. Ücretsiz olan bu konser, tüm vatandaşları kültürel bir buluşmaya davet ediyor.

Tekirdağ'da Herkes İçin Ücretsiz Baharın Müjdecisi Konser

Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, ilkbaharın müjdecisi bir etkinlikle, tüm müzikseverleri Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde özel bir geceye davet ediyor. 2 Mart Cumartesi günü saat 20.00'de gerçekleştirilecek "Bahara Merhaba Konseri", şehrin kültürel yaşamına renk katmaya hazırlanıyor.

Tekirdağ Musiki Derneği ve Nevzat Avcı Korosu'nun muhteşem performanslarına ev sahipliği yapacak olan konser, Şef Ahmet Okan'ın yönetiminde unutulmaz anlara sahne olacak. Geleneksel ve çağdaş müziğin harmanlandığı bu özel gecede, baharın coşkusu müzikle birleşerek katılımcılara eşsiz bir deneyim sunacak.

Ücretsiz olarak gerçekleşecek olan bu konser, Tekirdağ'daki tüm vatandaşları müziğin birleştirici gücü etrafında toplayarak, toplumsal dayanışma ve kültürel etkileşimi pekiştirmeyi amaçlıyor.