Tekirdağspor’un Bileği Bükülmüyor

Tekirdağ Süper Amatör Ligi 11. Hafta müsabakaları tamamlandı. Grupta 11. haftada yenilmezliği devam eden Tekirdağspor, ilk yarının bitmesine iki hafta kala grupta liderliğini sürdürüyor.

Tekirdağspor’un Bileği Bükülmüyor
TEKİRDAĞSPOR SÜPER AMATÖR LİG A TAKIMI

 11. hafta müsabakalarında lider Tekirdağspor’un konuğu, puan tablosunda 24 puanla 3.’üncü sırada yer alan Kapaklı Sitespor oldu. Tekirdağspor bu zorlu karşılaşmadan da 2-1’lik skorla 3 puanı alarak puanını 33’e çıkardı ve liderliğini sürdürdü. Bu maçın bir özelliği ise 10.’uncu hafta sonunda Tekirdağspor’un “gol yememezliği” müsabakanın 57.’nci dakikasında Numan Aktaş’ın attığı golle kırılmış oldu. Kapaklı Sitespor ise bu maç sonunda yenilgi sayısını 3 yaparak, 24 puanda 3.’üncülüğünü korudu

   

   Grupta 7.’nci haftadan bu yana 2.’nci sırada bulunan 100. Yıl Spor ise Şarköyspor’la 13 Kasım Sahası’nda pazar günü yaptığı karşılaşmadan 4-0’lık galibiyet alarak puanını 28’e çıkardı. Rakibi Şarköyspor ise puan tablosunda 11 puanda kalarak 10.’uncu sıradaki yerini korudu.

 

   Puan tablosunda 4.’üncü sırada yer alan Çorluspor ise 11. haftanın müsabık takımı Marmara Ereğlisi Belediye Spor’un ligden çekilmesi nedeniyle hükmen 3-0 galip sayıldı ve puanını 23’e çıkardı.

   

   Puan tablosunda  5.’inci sırada yer alan Çerkezköy ekibi Kızılpınarspor, pazar günü Çerkezköy Belediye 100. Yıl Stadı’nda konuk ettiği Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor’u 4-1 yenerek 21 puanla grupta 5.’inci sıradaki yerini korudu.

 

    Grupta bir başka 21 puanlı fakat averaj farkından dolayı 6’.ıncı sırada yer bulan Çerkezköy 1911 Doğanspor ise pazar günü Mustafa Uğraş Stadı’nda konuk ettiği  Muratlı Belediye Spor’u 4-1 yendi.

  Sağlamtaşspor ise geçtiğimiz pazar günü Karadeniz Gençlikspor ile yaptığı mücadeleden 3-2 üstünlükle ayrılarak 18 puanla 7.’nci sıradaki yerini korudu. Karadeniz Gençlikspor’da haftayı puansız olarak 13 puanla 8.’inci sırada kapattı.

   Ergene Pınarspor ile Kumbağspor müsabakası ise Grupta ligden çekilen üç takımdan ikisi oldukları için oynanmadı.