Trakya Kalkınma Ajansı, 2024 Çalışma Programını Kırklareli’nde Masaya Yatırdı

Trakya Kalkınma Ajansı'nın 2024 yılı çalışma programı ve bütçesi, Kırklareli'nde düzenlenen yönetim kurulu toplantısında gözden geçirildi. Toplantıda bölgenin kalkınma hedefleri ve projeleri ele alındı.

Trakya Kalkınma Ajansı, 2024 Çalışma Programını Kırklareli’nde Masaya Yatırdı

Trakya Kalkınma Ajansı, 2024 yılı Nisan ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Kırklareli Valisi Sayın Birol Ekici'nin başkanlığında Kırklareli'nde gerçekleştirdi. Toplantıya, Edirne Valisi Sayın Yunus Sezer, Kırklareli Belediye Başkanı Derya Bulut, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Geriş, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Sezai Irmak, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin katıldı.

Toplantının ana gündemi, Trakya Kalkınma Ajansı'nın 2024 yılı çalışma programı ve bütçesinin revizyonuydu. Ayrıca, Genel Sekreter Mahmut Şahin tarafından Turizm Mali Destek Programı kapsamında desteklenen projelerin ilerleme durumları ve 2024 yılı için planlanan Dış Ticaret Okulları hakkında bilgilendirme sunumu yapıldı.