Vatan Partisi, Kırklareli'nde Cumhur İttifakı Adayı Derya Bulut'u Destekliyor

Vatan Partisi, Kırklareli Mahalli İdareler Genel Seçimi'nde Cumhur İttifakı adayı Derya Bulut'u destekleme kararı aldı. Aday destek açıklaması MHP Kırklareli İl Başkanlığı'nda yapıldı.

Kırklareli'nde 31 Mart Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimi öncesi Vatan Partisi, destek açıklaması yaptı. Vatan Partisi İl Başkanı Erdal Demirkan, MHP Kırklareli İl Başkanlığı'nda düzenlenen basın toplantısında kentin hizmete ihtiyacı olduğunu belirterek, Cumhur İttifakı adayı Derya Bulut'u destekleyeceklerini ifade etti.

Demirkan, "Bu nedenle Cumhur İttifakı adayı Bulut'u destekleyeceğiz. Tabelalarda 'mutlu insanlar şehri' diyerek mutsuz insanların yaşadığı bir il olmaktan çıkarılıp daha olumlu, yaşanabilir il haline dönüşebilmesi için gerekli katkıları sunmaya hazırız. Birlikte hareket etmeye hazırız." şeklinde konuştu.

MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan da Vatan Partisi'nin Cumhur İttifakı adayı Derya Bulut'u destekleme kararı almalarından memnuniyet duyduklarını belirtti.

Derya Bulut ise belediyelerin tüm partilere gönül vermiş kişilere hizmet ettiğini vurgulayarak, parti ayrımı gözetmeksizin Kırklareli halkının tamamına hizmet etmek için yola çıktıklarını ifade etti.

Vatandaşların beklentilerini karşılamak ve Kırklareli'nin gelişimine katkı sağlamak istediklerini söyleyen Bulut, "Altyapısından üstyapısına kadar yeni yaşam alanlarının oluşacağı ve içerisinde hepimizin yaşamaktan gurur duyacağı bir kent meydana getirmek istiyoruz. O yüzden vatanını, milletini, bayrağını, Kırklareli'ni seven herkese kapımızı açtık. Kırklareli Belediyesi bir siyasi parti il başkanlığı değildir." dedi.